Gizlilik ilkeleri

Fatinoglu.com.tr web sitesi Fatinoğlu Holding’e aittir ve bu adresi ziyaret eden siz ziyaretçilerimizin bilgi güvenliği Fatinoğlu Holding için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir.

Fatinoğlu Holding, ziyaretçileri tarafından web sitesindeki formlar aracılığıyla sunulan kişisel verileri (isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız, v.b.) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz veya hiçbir şekilde kullandırmaz.

Fatinoğlu Holding, bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:
Size basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
Size elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek,
İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek.

Kişisel bilgilere sadece bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan yetkili Fatinoğlu Holding personeli erişebilirler.

Fatinoğlu Holding, sitesindeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, Fatinoğlu Holding’in Gizlilik İlkeleri’ne uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.