Abidin Nesimi Fatinoğlu Anadolu Lisesi

Fatinoğlu Holding olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Selçuklu mimarisi esas alınarak yapıldı. Milli eğitim Bakanlığı’ına bağışta bulunduğumuz 24 dershaneli Anadolu Lisesi 2012-2013 ders yılına mekatronik, lojistik, plastik ve grafik bölümleri ile başladı. 2019-2020 Eğitim-Öğretim yılında; 24 şube, 22 derslik, 4 Laboratuvar, 2 Çizim Atölyesi, 900 Öğrenci, 4 İdareci, 44 Öğretmen, 5 Yardımcı Personel ile bugünkü çağdaş kimliğine kavuşmuştur.

Barış Mah. Eğitim Vadisi Bulvarı No:26 Beylikdüzü adresinde bulunan Abidin Nesimi Fatinoğlu Anadolu Lisesi öğrenimini esas dil Türkçe ve Yabancı Dil İngilizce olarak sürdürmektedir.

Bu özel mekanda, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı çeşitli branşlarda öğretmenlerce dersler verilmekte olup, Türk Milli Eğitiminin temel amaçlarına uygun, Atatürk ve Türkiye Cumhuriyetinin değerlerine bağlı, ülkesini seven çağdaş gençler yetiştirmek temel hedeftir.

Yıl içinde yapılan kültürel, sosyal, spor, müzik ve mesleki etkinliklerle öğrencilerin beceri ve sorumlulukları geliştirilmektedir. Tüm çalışma ve etkinlikler, resmi sosyal medya hesapları ve okul web sitesinden takip edilebilmektedir.

Elazığ'da Öğrencilerimiz için Teknik Gezi Organizasyonu Düzenledik

Sanica olarak, Fabrika Müdürümüz Erdal Yıldız’ın önderliğinde, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksek Okulu Makine Ve Kaynak Bölümü öğrencileri ile “Teknik Gezi” organizasyonu gerçekleştirdik. Öğrencilerimizi, fabrikamızda ağırlayarak, onların teknik sorularına cevap verdik. Derste aldıkları teori eğitimlerinin yanı sıra, uygulamalı olarak gösterilen teknik eğitimin verdiği mutluluğu öğrencilerimizin gözünde görmek bizleri de mutlu etti.

Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksek Okulu’ndaydık

Sanica olarak, Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Meslek Yüksek Okulu işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz söyleşi programı kapsamında, Sanica Elazığ Fabrika Müdürü’müz Erdal Yıldız öğrenciler ile bir araya geldi.

tümünü oku

SANICA BORU ELAZIĞSPOR

2012-2013 Futbol sezonunda, Süper Lig ekiplerinden Elazığspor ile Sanica Boru arasında isim hakkı sözleşmesi imzalandı. Elazığspor Tesisleri’nde düzenlenen törende kulübün isminin ”Sanica Boru Elazığspor” olmasını öngören 1 yıllık sözleşmeye imza atıldı. SANICA, yapılan sponsorluk anlaşmasını sosyal sorumluluk olarak görmüş, üretim tesislerinin de bulunduğu şehre ve şehrin takımına katkı sağlamak amaçlı destek vermiştir.