3 ülkede 8 tesiste üretim yapıyor

HAKKIMIZDA

Türkiye için üretiyoruz

1987 yılında kurulan Sanica Banyo üretim tesisleri tamamen otomize ve entegre olarak çalışarak yıllık 480.000 adet üretim kapasitesine sahiptir.

Temelleri 1987 yılında atılan Fatinoğlu Holding, Türkiye’nin ilk Akrilik Küvet Üreticisi olup aynı zamanda Banyo ve Spa Grubu, Rezervuar Grubu, Isı ve Tesisat Grubu, Kombi Grubu, Alt yapı ve Üst yapı Boru Grubu, Cam Grubu, Elektrikli Forklift ve İstif Makineleri Grubu olmak üzere toplam 7 Ana Grupta üretim yapmaktadır.

 

3 ülkede 7 tesiste üretim yapan ve ürünlerini 50’den fazla ülkeye ihraç eden Fatinoğlu Holding Avrupa’nın en büyük 5 Küvet üreticisinden biridir. 

Müşterilerine kaliteli, özgün ve ekonomik ürünler sunarak, yaşam standartlarını ve memnuniyetini arttırmak,
Sektöründe rekabet yaratarak öncülük vasfını sürdürmek, sürekli gelişerek büyük hedeflere koşmak,

Müşteri odaklı çözümler sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.

SANICA hedefi; bir Dünya markası, bir uluslararası şirket olmak ve faaliyet alanında, lider konumunda bulunmaktır. Bu hedefe ulaşabilmek için, çalışmalarını yalnız Türkiye'de değil, dünya pazarlarında da yürütmektedir. Benimsediği çalışma yöntemleri ile Türkiye'nin gelişimine gerçek anlamda katkıda bulunmakta ve faaliyette bulunduğu yabancı ülkelerin gereksinimlerini karşılamaktadır.

 

İnsana, çevreye, toplumsal ihtiyaçlara, bireysel hak ve özgürlüklere ve yaşama dair tüm değerlere saygılıyız. Eğitime önem veriyor ve destekliyoruz. Müşteri odaklı iş geliştiriyor ve müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini iyi analiz ederek, özgün iş modelleri geliştiriyoruz. Girişimci bir ruhla ve tutkuyla çalışıyor, rasyonel kararlar alıyoruz. Tüm çalışan ve iş ortaklarımızla güven içinde çalışarak, birlikte değer yaratan işler üretiyoruz.