Radyatör Üretim Tesisi

Panel Radyatör, ve Kombi ürünleri, Akhisar Üretim Tesisleri’nde üretilmektedir. Akhisar Panel Radyatör Fabrikası, 2015 yılında kurulmuştur. 35 bin mm2’si kapalı alan olmak suretiyle 85 bin m2’lik alana sahip tesiste, yıllık üretim kapasitesi 5 milyon metretül olan panel radyatör üretimi yapmaktadır.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa

Kombi Üretim Tesisi

SANICA Kombi Fabrikası’nda ilk kombi üretimi 2018 yılında başlamıştır., SANICA JAVA 24-28-35 kW ve SANICA KRAL 24-28 kW Yoğuşmalı kombiler ile,SANICA FIJI 24-28 kW Hermetikkombiler üretilmektedir.Yılda 100 bin adet üretim kapasitesine sahip tesis 14.400 m2’si kapalı alan olmak suretiyle 20 bin m2’lik bir alana sahiptir.

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa

Cam Üretim Tesisi

2017 yılında üretime başlayan Akhisar fabrikamız; aydınlatma, mobilya, inşaat ve beyaz eşya sektörlerine hizmet vermektedir. 8 bin m2 kapalı alanda %100 yerli hammadde ile %100 yerli üretim yapmaktadır. Yıllık üretim kapasitesi 360 bin m2 olan tesiste yüksek temper kaliteli 4mm-19mm arası şeffaf, buzlu, renkli, boyalı, düz ve bombeli camlar üretilmektedir.

Akhisar fabrikamızın 6 bin m2 kapalı ve 13 bin m2 açık alana sahip bir diğer bölümünde, 300 bin adet üretim kapasitesiyle beyaz, krom ve antrasit renklerde standart havlupan üretimi ve Braga, Santona, Manila, Mira, Calmı, Inma, Alias, Nelas, Vigo, Laza, Curvy tasarımlarıyla radyatör üretimi yapılmaktadır.

Forklift Üretim Tesisi

Yeni nesil elektrikli yerli üretim SANİCA Forkliftlerimizin, PUMA, LEON, PANTER ve TİGER modellerinin üretildiği Manisa Akhisar fabrikamızda tüm ürünler son teknoloji robotik sistem kullanılarak üretilmektedir.

Türk mühendis ve teknisyenlerle çalışarak yerli üretim yaptığımız fabrikamızda forkliftlerimiz; ergonomik kullanımlı, çok özellikli, çevreye duyarlı, kapalı alanda deposu bulunan tüm ticari kuruluşlar için uygun olacak şekilde çevreye ve insana zararsız ve sahip olduğu birden fazla güvenlik üst düzey sensörleri sayesinde kaza risklerini minimize edecek şekilde üretilmektedir.

Transpalet Üretim Tesisi

Manisa Akhisar bölgesinde 37 bin m2’lik arazi üzerine kurulu 30 bin m2 kapalı alanda toplam 250 personel ile faaliyet gösteren SANICA Transpalet Fabrikası; yıllık 500 bin üretim kapasitesiyle Türkiye ihtiyacının 3 katı büyüklüğünde ve tamamen otomasyonlu robotlarla üretim yapmaktadır. Robotik sistem son teknolojinin kullanıldığı, yüksek eğitim ve deneyime sahip Türk mühendis ve teknisyenlerin çalıştığı tesisimizde; hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet sunulmaktadır. Satış sonrasında da garanti süresi ve müşteri ilişkileriyle 7/24 destek sağlamaktadır.

İstif Makinaları Üretim Tesisi

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa

Havlupan Üretim Tesisi

Akhisar Organize Sanayi Bölgesi 3.Cadde No:05 P.K.: 45230 Akhisar / Manisa